Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže muži
Muži podzim - 1. kolo
6.9.2014
17:00
A01
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
7.9.2014
17:00
A03
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
BHS Starý Plzenec "B"
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
7.9.2014
18:15
A04 loko hala1
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Rokycany
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
7.9.2014
15:00
A05
Tatran Třemošná
-
TJ Košutka "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
Muži podzim - 2. kolo
13.9.2014
17:00
A010
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
14.9.2014
18:00
A06 venku
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
13.9.2014
16:00
A07
HK Rokycany
-
Tatran Třemošná
Karel Macho
,
Petr Sláma
,
13.9.2014
13:30
A08
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
Muži podzim - 3. kolo
nezadáno
16:00
A011
HC Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
21.9.2014
17:00
A012
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
21.9.2014
15:00
A014
Tatran Třemošná
-
BHS Starý Plzenec "B"
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
20.9.2014
15:00
A015 změna poř.
HK Rokycany
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Kozler
,
Milan Hájek
,
Muži podzim - 4. kolo
28.9.2014
18:00
A016 venku
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
HK Rokycany
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
27.9.2014
13:30
A017
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Košutka "B"
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
27.9.2014
17:00
A019
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
nezadáno
16:00
A020
HC Plzeň
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
Muži podzim - 5. kolo
5.10.2014
17:00
A021
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Petr Sláma
,
Martin Vimr
,
nezadáno
16:00
A022 31.ZŠ
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HC Plzeň
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
5.10.2014
15:00
A023
Tatran Třemošná
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
4.10.2014
16:00
A025
HK Rokycany
-
BHS Starý Plzenec "B"
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
Muži podzim - 6. kolo
12.10.2014
18:30
A026 hala
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
BHS Starý Plzenec "B"
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
11.10.2014
17:00
A028
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
16.10.2014
16:30
A029
HC Plzeň
-
Tatran Třemošná
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
12.10.2014
17:00
A030
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
Muži podzim - 7. kolo
nezadáno
16:00
A031 loko hala2
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
19.10.2014
15:00
A032
Tatran Třemošná
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
19.10.2014
15:00
A033
TJ Košutka "B"
-
HC Plzeň
Pavel Mošna
,
František Koželuh
,
18.10.2014
16:00
A034
HK Rokycany
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
Muži podzim - 8. kolo
25.10.2014
17:00
A037
TJ Sokol Šťáhlavy
-
BHS Starý Plzenec "B"
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
3.11.2014
18:15
A038
HC Plzeň
-
HK Rokycany
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
26.10.2014
17:00
A039
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Josef Nový
,
Petr Sláma
,
nezadáno
16:00
A040 loko hala1
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Tatran Třemošná
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
Muži podzim - 9. kolo
1.11.2014
15:00
A041
Tatran Třemošná
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
2.11.2014
15:00
A042
TJ Košutka "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
1.11.2014
17:00
A043
HK Rokycany
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Martin Vimr
,
1.11.2014
13:30
A044
BHS Starý Plzenec "B"
-
HC Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Josef Nový
,
Muži jaro - 10. kolo
12.4.2015
18:00
A046
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
12.4.2015
11:00
A048
BHS Starý Plzenec "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
11.4.2015
16:00
A049
HK Rokycany
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
12.4.2015
16:00
A050
TJ Košutka "B"
-
Tatran Třemošná
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
Muži jaro - 11. kolo
19.4.2015
16:00
A051
TJ Košutka "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
19.4.2015
15:00
A052
Tatran Třemošná
-
HK Rokycany
Petr Sláma
,
19.4.2015
18:15
A053 - hala1
TJ Lokomotiva Plzeň
-
BHS Starý Plzenec "B"
Tomáš Měšťánek
,
Vladimír Vaník
,
20.4.2015
19:30
A055 - loko
HC Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
Muži jaro - 12. kolo
26.4.2015
18:30
A056
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
HC Plzeň
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
25.4.2015
17:00
A057
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Josef Nový
,
25.4.2015
13:30
A059
BHS Starý Plzenec "B"
-
Tatran Třemošná
Tomáš Měšťánek
,
Josef Nový
,
26.4.2015
17:00
A060
TJ Košutka "B"
-
HK Rokycany
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
Muži jaro - 13. kolo
2.5.2015
16:00
A061
HK Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Petr Sláma
,
Martin Vimr
,
3.5.2015
17:00
A062
TJ Košutka "B"
-
BHS Starý Plzenec "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
3.5.2015
17:15
A064 - hala 2
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
3.5.2015
18:00
A065
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
HC Plzeň
Karel Macho
,
Pavel Mošna
,
Muži jaro - 14. kolo
30.5.2015
15:00
A066
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Vladimír Vaník
,
11.5.2015
19:30
A067 - loko
HC Plzeň
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Karel Macho
,
František Koželuh
,
9.5.2015
17:00
A068
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Tatran Třemošná
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
9.5.2015
13:30
A070
BHS Starý Plzenec "B"
-
HK Rokycany
Jaroslav März
,
Muži jaro - 15. kolo
16.5.2015
13:30
A071
BHS Starý Plzenec "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
17.5.2015
17:00
A073
TJ Košutka "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
17.5.2015
15:00
A074
Tatran Třemošná
-
HC Plzeň
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
17.5.2015
18:15
A075 - hala 1
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
Muži jaro - 16. kolo
24.5.2015
18:00
A076
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
24.5.2015
18:00
A077
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
Tatran Třemošná
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
25.5.2015
19:30
A078 - loko
HC Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
23.5.2015
17:00
A079
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK Rokycany
Petr Sláma
,
Muži jaro - 17. kolo
30.5.2015
13:30
A082
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
30.5.2015
13:30
A083
HK Rokycany
-
HC Plzeň
Petr Sláma
,
10.5.2015
17:00
A084
TJ Košutka "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
31.5.2015
15:00
A085
Tatran Třemošná
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Milan Hájek
,
Martin Vimr
,
Muži jaro - 18. kolo
7.6.2015
18:00
A086
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
Tatran Třemošná
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
7.6.2015
18:15
A087 - hal 1
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
7.6.2015
18:00
A088
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
HK Rokycany
Karel Macho
,
Pavel Mošna
,
6.6.2015
13:30
A089
BHS Starý Plzenec "B"
-
HC Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.