Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A086
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
30.5. 15:00
A066
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
20 : 23
17.5. 18:15
A075 - hala 1
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
39 : 28
9.5. 13:30
A070
Starý Plzenec "B" - Rokycany
27 : 24
3.5. 17:15
A064 - hala 2
TJ Loko Plzeň - Šťáhlavy "B"
23 : 21
25.4. 17:00
A057
Šťáhlavy "B" - Bolevec M.A.T.
28 : 26
25.4. 13:30
A059
Starý Plzenec "B" - Třemošná
20 : 21
19.4. 18:15
A053 - hala1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
25 : 22
12.4. 11:00
A048
Starý Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
25 : 22
1.11. 13:30
A044
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
31 : 21
21.9. 17:00
A012
Bolevec M.A.T. - Šťáhlavy "B"
26 : 23
21.9. 15:00
A014
Třemošná - Starý Plzenec "B"
23 : 18
14.9. 18:00
A06 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
25 : 20
13.9. 17:00
A010
Šťáhlavy "B" - HC Plzeň
24 : 17
6.9. 17:00
A01
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
21 : 18
nezadáno
A040 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Třemošná
22 : 24
nezadáno
A031 loko hala2
TJ Loko Plzeň - VŠ Plzeň "B"
21 : 21
Žákovská liga starších žáků
21.3. 17:30
AO160
TJ Sokol Bělá - Talent A
12 : 27
21.3. 15:30
AO158
Zubří A - TJ Sokol Bělá
23 : 16
21.3. 14:30
AO157
Talent A - Sokol Úvaly A
26 : 14
21.3. 11:30
AO154
Talent A - Zubří A
17 : 15
21.3. 09:30
AO152
Zubří A - Sokol Úvaly A
20 : 14
Žákovská liga starších žaček
2.5. 17:00
AP259
Háje - DHC Plzeň A
10 : 28
2.5. 15:00
AP257
Písek - Háje
19 : 17
2.5. 14:00
AP256
DHC Plzeň A - Zlín A
22 : 19
2.5. 09:15
AP252
Zlín A - Háje
23 : 16
2.5. 08:15
AP251
DHC Plzeň A - Písek
16 : 15
11.4. 16:45
AP250
Žirovnice - DHK B Most
21 : 11
11.4. 15:50
AP249
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
11.4. 14:00
AP247
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.