Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A088
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
17.5. 15:00
A074
Třemošná - HC Plzeň
20 : 10
3.5. 18:00
A065
Bolevec M.A.T. - HC Plzeň
39 : 22
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
12.10. 18:30
A026 hala
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
30 : 21
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
7.9. 18:15
A04 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
30 : 20
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.