Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
David Černý
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
0 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
0 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
0 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
0 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
0 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
0 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
0 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
0 branek
21.03. [AO169]
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
0 branek
21.03. [AO167]
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
0 branek
21.03. [AO165]
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
0 branek
21.03. [AO162]
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
0 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
0 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
0 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
0 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
0 branek
ZL starší žáci
17.05. [ZC070]
Napajedla - Uherské Hradiště
20 : 24
0 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
0 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
0 branek
18.04. [ZC054]
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
23 : 15
0 branek
11.04. [ZC051]
Uherské Hradiště - Zubří B
32 : 18
0 branek
29.03. [ZC047]
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
0 branek
15.11. [ZC040]
Zlín A - Uherské Hradiště
39 : 22
0 branek
04.11. [ZC032]
Vsetín - Uherské Hradiště
33 : 32
0 branek
18.10. [ZC026]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
23 : 16
0 branek
12.10. [ZC023]
Zubří B - Uherské Hradiště
25 : 24
0 branek
04.10. [ZC019]
Uherské Hradiště - Zubří A
17 : 29
0 branek
27.09. [ZC014]
Napajedla - Uherské Hradiště
16 : 17
0 branek
13.09. [ZC012]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 33
0 branek
06.09. [ZC004]
Uherské Hradiště - Vsetín
26 : 18
0 branek
Další
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.