Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Kateřina Mrázová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
43
Starty
Český pohár žen
13.09. [AN020]
Slavoj Tachov - S.Vršovice
19 : 22
0 branek
06.09. [AN012]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
4 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS131]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
2 branek
10.05. [AS122]
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
2 branek
26.04. [AS109]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
6 branek
12.04. [AS108]
Slavoj Tachov - Milevsko
37 : 21
3 branek
28.03. [AS098]
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
23 : 14
0 branek
22.03. [AS095]
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
4 branek
01.03. [AS082]
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
1 branek
21.02. [AS076]
Kobylisy B - Slavoj Tachov
19 : 25
3 branek
15.02. [AS069]
Slavoj Tachov - Astra
14 : 16
0 branek
07.12. [AS065]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
0 branek
30.11. [AS056]
Turnov - Slavoj Tachov
27 : 26
3 branek
15.11. [AS043]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
2 branek
08.11. [AS042]
Milevsko - Slavoj Tachov
22 : 27
2 branek
02.11. [AS032]
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
15 : 25
3 branek
26.10. [AS029]
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
0 branek
19.10. [AS021]
Slavoj Tachov - Strakonice
27 : 21
3 branek
05.10. [AS016]
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
0 branek
28.09. [AS010]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
23 : 18
1 branek
21.09. [AS003]
Astra - Slavoj Tachov
18 : 25
0 branek
Liga starší dorostenky Č sk.B
23.11. [AUB027]
Kobylisy - Házená J.Hradec
16 : 28
1 branek
25.10. [AUB013]
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
2 branek
21.09. [AUB003]
Slavia - Kobylisy
30 : 19
1 branek
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.