Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
Rozpis soutěže
Starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.5. 13:30
A083
Rokycany - HC Plzeň
20 : 20
23.5. 17:00
A079
Šťáhlavy "B" - Rokycany
29 : 26
19.4. 15:00
A052
Třemošná - Rokycany
15 : 14
26.10. 17:00
A039
Bolevec M.A.T. - Košutka B
33 : 23
5.10. 17:00
A021
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
26 : 22
13.9. 16:00
A07
Rokycany - Třemošná
18 : 22
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
20.9. 15:00
AK002
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
36 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj HC Plzeň A - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
video
online
Loko Cheb - HC Plzeň A
24.5. 09:50
video
online
VŠ Plzeň - Tachov
24.5. 10:40
video
online
Loko Cheb - DHC Plzeň A
24.5. 11:30
video
online
VŠ Plzeň - HC Plzeň A
24.5. 12:20
video
online
Loko Cheb - Tachov
24.5. 13:10
video
online
DHC Plzeň A - HC Plzeň A
29 : 7
video
online
DHC Plzeň B - Loko Cheb
18 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
11
11
0
0
276 : 115
22
2
Loko Cheb
9
5
0
4
144 : 124
10
3
Tachov
11
5
0
6
173 : 182
10
4
DHC Plzeň B
12
5
0
7
164 : 207
10
5
HC Plzeň A
11
1
0
10
89 : 218
2
6
HC Plzeň B
0
0
0
0
0 : 0
0
6
VŠ Plzeň
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Adéla Abrahámová
TJ Slavoj Tachov
52
Lucie Drozdová
DHC Plzeň B
46
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Drozdová
DHC Plzeň B
12
Veronika Dvořáková
Lokomotiva Cheb
8
Natálie Šimovičová
Lokomotiva Cheb
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Paulusová
Lokomotiva Cheb
14
Eliška Valušová
Lokomotiva Cheb
10
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.