Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
Rozpis soutěže
Starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.5. 13:30
A083
Rokycany - HC Plzeň
20 : 20
23.5. 17:00
A079
Šťáhlavy "B" - Rokycany
29 : 26
19.4. 15:00
A052
Třemošná - Rokycany
15 : 14
26.10. 17:00
A039
Bolevec M.A.T. - Košutka B
33 : 23
5.10. 17:00
A021
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
26 : 22
13.9. 16:00
A07
Rokycany - Třemošná
18 : 22
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
20.9. 15:00
AK002
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
36 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj Talent Plzeň B - výsledky
video
online
Talent B - Talent A
15 : 15
video
online
Šťáhlavy - Rokycany
6 : 7
video
online
HC Plzeň - Talent B
4 : 5
video
online
Talent A - Šťáhlavy
14 : 8
video
online
Rokycany - HC Plzeň
4 : 6
video
online
Talent B - Šťáhlavy
14 : 3
video
online
Talent A - Rokycany
11 : 7
video
online
Šťáhlavy - HC Plzeň
5 : 11
video
online
Rokycany - Talent B
8 : 11
video
online
HC Plzeň - Talent A
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
40
34
4
2
745 : 304
72
2
Šťáhlavy
40
22
6
12
484 : 501
50
3
Talent B
40
19
5
16
467 : 468
43
4
HC Plzeň
40
8
2
30
366 : 542
18
5
Rokycany
40
7
3
30
307 : 554
17
Tabulka střelců
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
138
Martin Nový
SSK Talent Plzeň A
131
Adam Liška
HK Rokycany
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Liška
HK Rokycany
17
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
13
Jan Šmrha
SSK Talent Plzeň B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Korda
HC Plzeň
22
Matěj Belšán
HC Plzeň
20
Ondřej Sedláček
TJ Sokol Šťáhlavy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.