Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
11.10. 15:30
AC020
Milevsko - S.Vršovice
15 : 29
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 10:00
AO173
Loko Louny - V. Bystřice
29 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.5. 14:55
AP288
J.Hradec - Hodonín A
18 : 19
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 11:15
AP284
S.Vršovice - J.Hradec
14 : 19
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.