Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
Rozpis soutěže
Starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
25.10. 18:00
AC032
Třeboň - Košutka
26 : 25
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
18.10. 17:00
AC030
Košutka - Milevsko
38 : 18
5.10. 17:00
AC014
Chodov B - Bohemians
29 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
5.12. 19:00
AG064
Talent Plzeň - HK Lovosice
27 : 29
22.11. 14:00
AG052
Dukla - Karviná
29 : 22
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj HC Plzeň A - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
video
online
Loko Cheb - HC Plzeň A
24.5. 09:50
video
online
VŠ Plzeň - Tachov
24.5. 10:40
video
online
Loko Cheb - DHC Plzeň A
24.5. 11:30
video
online
VŠ Plzeň - HC Plzeň A
24.5. 12:20
video
online
Loko Cheb - Tachov
24.5. 13:10
video
online
DHC Plzeň A - HC Plzeň A
29 : 7
video
online
DHC Plzeň B - Loko Cheb
18 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
11
11
0
0
276 : 115
22
2
Loko Cheb
9
5
0
4
144 : 124
10
3
Tachov
11
5
0
6
173 : 182
10
4
DHC Plzeň B
12
5
0
7
164 : 207
10
5
HC Plzeň A
11
1
0
10
89 : 218
2
6
HC Plzeň B
0
0
0
0
0 : 0
0
6
VŠ Plzeň
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Adéla Abrahámová
TJ Slavoj Tachov
52
Lucie Drozdová
DHC Plzeň B
46
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Drozdová
DHC Plzeň B
12
Veronika Dvořáková
Lokomotiva Cheb
8
Natálie Šimovičová
Lokomotiva Cheb
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Paulusová
Lokomotiva Cheb
14
Eliška Valušová
Lokomotiva Cheb
10
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.