Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
Rozpis soutěže
Starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A076
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
20 : 28
20.4. 19:30
A055 - loko
HC Plzeň - Šťáhlavy "B"
14 : 34
18.10. 16:00
A034
Rokycany - Šťáhlavy "B"
22 : 28
6.9. 17:00
A01
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
21 : 18
Extraliga muži
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
18.4. 16:30
AA181
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
11.2. 18:00
AA108
Dukla Praha - HC Zlín
35 : 22
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
26.11. 18:00
AA071
KP Brno - A.S.A. Lovosice
31 : 27
15.11. 18:00
AA066
Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
26 : 25
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
19.10. 16:00
AA042
HC Zlín - Dukla Praha
20 : 31
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
5.10. 10:30
AA027
A.S.A. Lovosice - Baník OKD Karviná
35 : 33
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
1.liga muži
22.11. 16:00
AB050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
2 liga muži JZČ
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
30.11. 17:00
AC055
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
38 : 15
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
1.liga mladší dorostenci
22.11. 14:00
AJ050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
20 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 11:15
AP244
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
2.liga ženy Č
17.5. 15:00
AS067
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj Talent Plzeň B - výsledky
video
online
Talent B - Talent A
15 : 15
video
online
Šťáhlavy - Rokycany
6 : 7
video
online
HC Plzeň - Talent B
4 : 5
video
online
Talent A - Šťáhlavy
14 : 8
video
online
Rokycany - HC Plzeň
4 : 6
video
online
Talent B - Šťáhlavy
14 : 3
video
online
Talent A - Rokycany
11 : 7
video
online
Šťáhlavy - HC Plzeň
5 : 11
video
online
Rokycany - Talent B
8 : 11
video
online
HC Plzeň - Talent A
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
40
34
4
2
745 : 304
72
2
Šťáhlavy
40
22
6
12
484 : 501
50
3
Talent B
40
19
5
16
467 : 468
43
4
HC Plzeň
40
8
2
30
366 : 542
18
5
Rokycany
40
7
3
30
307 : 554
17
Tabulka střelců
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
138
Martin Nový
SSK Talent Plzeň A
131
Adam Liška
HK Rokycany
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Liška
HK Rokycany
17
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
13
Jan Šmrha
SSK Talent Plzeň B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Korda
HC Plzeň
22
Matěj Belšán
HC Plzeň
20
Ondřej Sedláček
TJ Sokol Šťáhlavy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.