Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Společná regionální liga mladšího žactva
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.4. 18:15
A053 - hala1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
25 : 22
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
1.liga ženy
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
28.3. 15:00
AR146
Č.Budějovice - HC Plzeň
18 : 30
16.3. 19:15
AR135
HC Plzeň - J.Hradec
38 : 22
1.3. 13:00
AR124
Most B - Slavia B
23 : 28
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 14:00
AR083
J.Hradec - H.Brod
26 : 29
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
1.11. 17:30
AR038
Most B - H.Brod
20 : 28
28.9. 15:00
AR012
Most B - Kobylisy
16 : 26
2.liga ženy Č
22.11. 10:00
AS049
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
15.11. 15:00
AS043
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 HK Lovosice "B" sobota 23.5. 9:00 - výsledky
video
online
Lovosice B - Tygři Ústí n/L. "B"
7 : 13
video
online
Spartak Ústí n.L. A - DHK B Most
9 : 7
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Loko Cheb
9 : 11
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Lovosice B
17 : 0
video
online
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 12
video
online
Tygři Ústí n/L. "B" - Spartak Ústí n.L. A
11 : 13
video
online
Lovosice B - DHK B Most
5 : 14
video
online
Loko Cheb - Spartak Ústí n.L. A
7 : 8
video
online
DHK B Most - Tygři Ústí n/L. "B"
12 : 9
video
online
Loko Cheb - Lovosice B
8 : 8
Tabulka střelců
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
120
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
113
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Königová
Lokomotiva Cheb
16
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb
11
Adéla Čásová
DHK Baník Most
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kopáčová
HK Spartak Ústí n.L.
30
Matěj Štolba
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
20
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.