Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Vimr
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.5.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
starší žáci
19.4. 15:00
B080
Talent B - Rokycany
13 : 10
19.4. 14:20
B079
HC Plzeň - Šťáhlavy
12 : 15
19.4. 11:00
B074
Rokycany - Talent A
6 : 17
19.4. 09:40
B072
Talent A - HC Plzeň
16 : 6
1.11. 15:00
B040
Šťáhlavy - HC Plzeň
14 : 10
1.11. 13:00
B037
HC Plzeň - Talent A
1 : 28
1.11. 12:20
B036
Rokycany - Talent B
7 : 13
1.11. 11:00
B034
HC Plzeň - Talent B
9 : 12
1.11. 10:20
B033
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 3
1.11. 09:00
B031
Rokycany - HC Plzeň
8 : 4
12.10. 15:00
B030
Talent B - Rokycany
15 : 6
12.10. 13:40
B028
Talent A - Talent B
11 : 11
12.10. 13:00
B027
Rokycany - HC Plzeň
6 : 3
12.10. 11:40
B025
HC Plzeň - Talent B
7 : 12
12.10. 11:00
B024
Rokycany - Talent A
1 : 26
12.10. 09:40
B022
Talent A - HC Plzeň
22 : 3
12.10. 09:00
B021
Šťáhlavy - Rokycany
12 : 11
27.9. 13:40
B018
Rokycany - Talent A
3 : 28
27.9. 13:00
B017
Šťáhlavy - Talent B
8 : 8
27.9. 11:40
B015
Talent B - Talent A
6 : 21
27.9. 11:00
B014
Šťáhlavy - Rokycany
17 : 8
27.9. 09:40
B012
Rokycany - Talent B
6 : 12
27.9. 09:00
B011
HC Plzeň - Šťáhlavy
8 : 9
starší žákyně
17.5. 14:00
C050
HC Plzeň A - DHC Plzeň A
5 : 22
17.5. 11:30
C046
HC Plzeň A - Loko Cheb
2 : 11
25.4. 10:30
C043
DHC Plzeň A - Loko Cheb
18 : 14
25.4. 08:50
C034
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
25.4. 08:00
C033
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
21 : 8
11.10. 12:00
C016
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
11.10. 09:00
C012
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.