Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Záruba
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.4.2017
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 11:00
AC131
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
25.4. 18:00
AC122
Bohemians - Třeboň
34 : 32
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
11.4. 18:00
AC109
Třeboň - Starý Plzenec
25 : 20
29.3. 18:30
AC108
Třeboň - Milevsko
41 : 9
21.3. 17:00
AC098
Košutka - Třeboň
34 : 30
14.3. 18:00
AC095
Třeboň - S.Vršovice
32 : 21
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 18:00
AC082
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 32
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
22.11. 18:00
AC054
Třeboň - VŠ Plzeň
31 : 26
16.11. 15:00
AC043
Starý Plzenec - Třeboň
25 : 24
8.11. 15:30
AC042
Milevsko - Třeboň
25 : 40
25.10. 18:00
AC032
Třeboň - Košutka
26 : 25
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
11.10. 18:00
AC021
Třeboň - Sokol Kobylisy
49 : 26
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
27.9. 18:00
AC010
Třeboň - Č.Budějovice
42 : 25
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 09:00
AH131
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
11.4. 16:00
AH109
Třeboň - ELP Jablonec
30 : 29
29.3. 16:30
AH108
Třeboň - D. Cerekev
30 : 13
21.3. 15:00
AH098
TJ Košutka - Třeboň
37 : 27
14.3. 16:00
AH095
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
25 : 31
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
Další
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.