Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
14.3. 18:00
AA132
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
Další
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.