Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
muži
Rozpis soutěže
Muži PKSH
Společná regionální liga mladšího žactva
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jan Kváš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1979
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.4.2015
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
30.11. 17:00
AC058
Chodov B - Košutka
24 : 24
22.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Chodov B
28 : 29
16.11. 17:00
AC047
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
26.10. 17:00
AC036
Chodov B - Č.Budějovice
27 : 25
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
5.10. 17:00
AC014
Chodov B - Bohemians
29 : 27
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
Přebor Prahy mladších žáků
13.12. 18:40
BD039
Chodov - S.Vršovice
15 : 21
13.12. 17:30
BD037
Dukla 4 - Chodov
25 : 7
13.12. 16:20
BD035
Dukla 6 - Chodov
23 : 1
13.12. 14:35
BD032
Chodov - L.Vršovice
16 : 8
8.11. 14:00
BD050
Chodov - Dukla 6
4 : 28
8.11. 12:40
BD048
L.Vršovice - Chodov
13 : 10
8.11. 10:40
BD045
S.Vršovice - Chodov
16 : 15
8.11. 09:20
BD043
Chodov - Dukla 4
7 : 21
11.10. 14:20
BD029
Chodov - S.Vršovice
15 : 15
11.10. 13:00
BD027
L.Vršovice - Chodov
12 : 18
11.10. 11:40
BD025
Chodov - Dukla 4
10 : 17
11.10. 09:40
BD022
Dukla 6 - Chodov
25 : 5
20.9. 14:20
BD019
Dukla 4 - Chodov
19 : 8
20.9. 12:20
BD016
Chodov - L.Vršovice
22 : 14
20.9. 10:20
BD013
Dukla 6 - Chodov
25 : 5
20.9. 09:00
BD011
Chodov - S.Vršovice
20 : 12
Další
Předchozí kola
Muži jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
video
online
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 21
video
online
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třemošná
16
12
0
4
347 : 293
24
2
Šťáhlavy "B"
16
11
1
4
408 : 359
23
3
TJ Loko Plzeň
16
11
1
4
424 : 360
23
4
Bolevec M.A.T.
16
11
0
5
441 : 402
22
5
Starý Plzenec "B"
16
9
2
5
420 : 392
20
6
VŠ Plzeň "B"
16
7
1
8
381 : 364
15
7
Košutka B
16
4
1
11
316 : 376
9
8
Rokycany
16
2
1
13
349 : 388
5
9
HC Plzeň
16
1
1
14
279 : 431
3
Tabulka střelců
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
92
Alexandr Drohobeckyj
TJ Sokol Šťáhlavy
86
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
32
David Hofírek
Tatran Třemošná
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.